INTERNETOWY PLAN MIASTA

plan miasta

ROZKŁADY JAZDY

   
 
PKP


rozmiar: A A A
Młodzieżowa Rada Miasta Zielonka zebrała się po raz pierwszy

W czwartek 19 marca 2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Zielonka odbyło się I posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta Zielonka. Nowo wybrani radni złożyli ślubowanie.

Na I sesję Młodzieżowej Rady Miasta stawiło się 14 radnych. Poprowadził ja przewodniczący Rady Miasta Zielonka Andrzej Marek Grodzki. Sesja rozpoczęła się od wręczenia zaświadczeń o wyborze przez przewodniczącego komisji w wyborach do Młodzieżowej RM Sławomira Moczarskiego. Następnie młodzi radni złożyli ślubowanie.

Po wybraniu komisji skrutacyjnej przystąpiono do wyboru Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady. W głosowaniu na przewodniczącego zgłoszono 3 kandydatury: Katarzyny Piszcz, Dominiki Wysockiej oraz Jana Pielata. Dopiero w czwartym głosowaniu wymaganą ilość głosów udało się zdobyć jednemu z kandydatów. Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta Zielonka została Katarzyna Piszcz.

W głosowaniu na wiceprzewodniczącego zgłoszono również trzy kandydatury. Największe poparcie zdobył Michał Tomkiel, który będzie wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Zielonka.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Zielonka odbyły się 27 lutego w Miejskim Gimnazjum i 28 lutego w Urzędzie Miasta Zielonka. W wyniku glosowania wybrano 15 członków Młodzieżowej Rady Miasta Zielonka:

Paweł Cierlica
Maciej Jarosiński
Szymon Krasuski
Weronika Luberadzka
Klaudia Moczarska
Jan Pielat
Katarzyna Piszcz
Natalia Pogorzelska
Kewin Rojek
Weronika Sobulska
Michał Tomkiel
Jan Wileński
Dawid Wójcicki
Dominika Wysocka
Bartłomiej Zgódka

Zgłoś do: Add 'Młodzieżowa Rada Miasta Zielonka zebrała się po raz pierwszy' to WykopAdd 'Młodzieżowa Rada Miasta Zielonka zebrała się po raz pierwszy' to Live-MSNAdd 'Młodzieżowa Rada Miasta Zielonka zebrała się po raz pierwszy' to NetscapeAdd 'Młodzieżowa Rada Miasta Zielonka zebrała się po raz pierwszy' to Del.icio.usAdd 'Młodzieżowa Rada Miasta Zielonka zebrała się po raz pierwszy' to diggAdd 'Młodzieżowa Rada Miasta Zielonka zebrała się po raz pierwszy' to Stumble UponKALENDARIUM

Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So
Nd
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03