INTERNETOWY PLAN MIASTA

plan miasta

ROZKŁADY JAZDY

   
 
PKP


rozmiar: A A A
Pytanie dotyczące zakłócania porządku na terenie boiska Gimnazjum
Szanowny Panie Burmistrzu.
 
Zwracam się do Pana po raz kolejny o pomoc w rozwiązaniu problemu spotkań wieczornych na terenie boiska w Gimnazjum. W ubiegłym roku prosiłem Pana o zainteresowanie się tą sprawą, obiecał Pan stanowcze działania ...
i jakoś nie mogę ich zobaczyć . Burdy na boisku i wieczorne krzyki są na porządku dziennym , pracownicy Gimnazjum udają że nic się nie dzieje , butelki się pozbiera i o co ten krzyk ?!! Policja jeśli przyjedzie ogranicza się do poświecenia latarką po boisku , jeżeli kogoś tam znajdą to każą się wynieść , ale to nie rozwiązuje problemu !!! Ponieważ sytuacja się powtarza , picie , krzyki do 24.00 a latem nawet do 4,00 tak tak !!!
W państwie prawa Policja nie spisuje młodzieży która jest pod wpływem alkoholu ( a jest to młodzież nieletnia !!! ) tylko każe opuścić to miejsce , nic sobie nie robi z zakłócania spokoju do którego ja i moja rodzina ma prawo. Głosowałem na Pana kandydaturę ( drugi raz )  bo wydaje mi się że jest Pan konkretnym facetem  który potrafi zaprowadzić porządek w Zielonce w sferze finansów jak i porządku . Proszę nie zawieźć mojego zaufania .
 Z poważaniem Szymon
(Pytanie z dnia 10.03.2015)

ODPOWIEDŹ

Szanowny Panie,

Po pierwszych Pana uwagach rozmawiałem na ten temat z komendantem komisariatu. Na najbliższym spotkaniu z komendantem Policji ponownie przedstawię sprawę i poproszę o skuteczniejsze działanie. Ze swojej strony prowadzimy teraz działania mające wpiąć do systemu monitoringu kamery obserwującej boisko, mama nadzieję, ze to poprawi sytuację.

Grzegorz Dudzik - Burmistrz Miasta Zielonka
Zgłoś do: Add 'Pytanie dotyczące zakłócania porządku na terenie boiska Gimnazjum' to WykopAdd 'Pytanie dotyczące zakłócania porządku na terenie boiska Gimnazjum' to Live-MSNAdd 'Pytanie dotyczące zakłócania porządku na terenie boiska Gimnazjum' to NetscapeAdd 'Pytanie dotyczące zakłócania porządku na terenie boiska Gimnazjum' to Del.icio.usAdd 'Pytanie dotyczące zakłócania porządku na terenie boiska Gimnazjum' to diggAdd 'Pytanie dotyczące zakłócania porządku na terenie boiska Gimnazjum' to Stumble UponKALENDARIUM

Grudnia
Pn Wt Śr Cz Pt So
Nd
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31