INTERNETOWY PLAN MIASTA

plan miasta

ROZKŁADY JAZDY

   
 
PKP


rozmiar: A A A
Wypełnij ankietę - czekamy na Twój głos


Gmina Zielonka wychodząc naprzeciw nowej perspektywie wydatkowania środków z Unii Europejskiej i przygotowując się do możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych na nowe inwestycje w Zielonce, przystąpiła do opracowania „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Zielonka, stanowiącego element Strategii ZIT WOF”. Podstawą do opracowania tego dokumentu strategicznego jest stworzenie gminnej bazy danych oraz inwentaryzacja źródeł emisji gazów cieplarnianych na terenie Zielonki.

Mając na względzie jak najlepsze opracowanie ww. Planu zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety i udzielenie informacji dotyczących m.in. powierzchni użytkowej Państwa obiektów oraz rodzaju i ilości zużywanych nośników energii i paliw..

Dowiedz się więcej o Planie gospodarki niskoemisyjnej...

Przekazanie tych informacji będzie możliwe poprzez:

- wypełnienie ankiety zamieszczonej w wersji elektroniecznej TUTAJ
- wypełnienie ankiety dostępnej w holu głównym Urzędu Miasta Zielonka ul. Lipowa 5 oraz Filii Urzędu Miasta przy ul. Staszica 56
- wypełnienie ankiety przy pomocy ankieterów firmy WGS84 Polska Sp. z o.o. odpowiedzialnej za przeprowadzenie ankietyzacji na terenie miasta.

Wypełnienie ankiety nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem z Państwa strony, dla nas natomiast stanowi ważną informację o ilości emisji CO2, zużyciu energii oraz jej produkcji.
Pozyskanie tych informacji od Państwa przyczyni się do lepszego rozpoznania i zdiagnozowania potrzeb naszego miasta oraz zaplanowania właściwej gospodarki niskoemisyjnej.

Ponadto możliwość pozyskania środków finansowych w kolejnych latach (dla projektów gminnych oraz projektów planowanych do realizacji przez przedsiębiorstwa i mieszkańców)  z funduszy unijnych, Wojewódzkiego oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na inwestycje związane z ograniczeniem niskiej emisji tj. m.in. termomodernizację budynków, wymianę nieefektywnych źródeł ciepła i instalacje odnawialnych źródeł energii uzależniona jest w dużej mierze od pozyskania od Państwa, za pośrednictwem ankiet, informacji o aktualnym sposobie gospodarowania energią oraz planach modernizacyjnych w tym zakresie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących wypełnienia ankiety, proszę o kontakt z wybranym przez Gminę Zielonka Wykonawcą zadania tj. firmę:
WGS84 Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 670-24-29, e-mail: srodowisko@wgs84.pl
lub o kontakt z Urzędem Miasta pod nr tel. (22) 761 39 06

Za współpracę przy opracowaniu powyższego dokumenty wszystkim Mieszkańcom serdecznie dziękujemy.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

 

Zgłoś do: Add 'Wypełnij ankietę - czekamy na Twój głos' to WykopAdd 'Wypełnij ankietę - czekamy na Twój głos' to Live-MSNAdd 'Wypełnij ankietę - czekamy na Twój głos' to NetscapeAdd 'Wypełnij ankietę - czekamy na Twój głos' to Del.icio.usAdd 'Wypełnij ankietę - czekamy na Twój głos' to diggAdd 'Wypełnij ankietę - czekamy na Twój głos' to Stumble UponKALENDARIUM

Grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So
Nd
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06