INTERNETOWY PLAN MIASTA

plan miasta

ROZKŁADY JAZDY

   
 
PKP


rozmiar: A A A
Pytania do Urzędu
Szanowni Państwo

Jeśli posiadają Państwo problem związany z administracją bądź potrzebują Państwo wyjaśnień czy rozwiania wątpliwości w zakresie działalności burmistrza Grzegorza Dudzika czy Urzędu Miasta Zielonka, za pośrednictwem poniższego formularza mogą Państwo zadać pytanie do Urzędu.

Pytania wraz z odpowiedziami publikujemy wyłącznie w panelu pytań (odpowiedź nie wraca na podany adres e-mail, ze względu na fakt, że często podawane są nieistniejące adresy). Odpowiedzi udzialamy najczęściej raz w tygodniu, w zależności od liczby zadanych pytań. Zdarza się, że jeżeli jest to wiadomość interwencyjna, zostaje przekazana odpowiednim służbom, jeszcze zanim odpowiedź zostanie opublikowana na panelu pytań.

Zwracamy Państwa uwagę na poprawność języka i formułowanie konkretnych pytań. Odpowiedzi na pytania udzielamy po kolei wg. daty ich otrzymania i również chronologicznie je publikujemy. Staramy się nie podawać danych osobowych w pytaniach.

 

UWAGA! Ze względu na awarię formularza kontaktowego, bardzo prosimy by do czasu jego naprawienia, przesyłać pytania na adres: um@zielonka.pl w temacie wpisując "Do panelu pytań".
Niestety, jeśli w ostanim czasie zadawali Państwo pytania, mogły one nie dotrzeć do urzędu. Bardzo prosimy o ich ponowne przesłanie na um@zielonka.pl


FORMULARZ KONTAKTOWY - kliknij

 

ZOBACZ ODPOWIEDZI

Zgłoś do: Add 'Pytania do Urzędu' to WykopAdd 'Pytania do Urzędu' to Live-MSNAdd 'Pytania do Urzędu' to NetscapeAdd 'Pytania do Urzędu' to Del.icio.usAdd 'Pytania do Urzędu' to diggAdd 'Pytania do Urzędu' to Stumble UponKALENDARIUM

Kwietnia
Pn Wt Śr Cz Pt So
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05